MEXC 3. Türkiye Özel: ATK, BLITZ, DBY, LTO ve WNDR için "Para Yatırma PK Yarışması" - 2.000 MX De...

deneme2323

New member
j47ez0q.jpg


MEXC, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için "Türkiye Özel: Para Yatırma PK Yarışması"nın başladığını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu yeni girişim, MEXC kullanıcılarına, ilgili tokenleri yatırarak MEXC Global'de listelenmesini istedikleri projelere oy verme şansı sunmaktadır.

Teknik entegrasyon tamamlandıktan sonra yarışma kriterlerini karşılayan ilk 2 proje MEXC Global'de listelenecektir.

20220705-104828.jpg

Katılan Projeler:

Attack Wagon (ATK)
Blitz Labs (BLITZ)
MetaDerby (DBY)
LTO Network (LTO)
Wonderman Nation (WNDR)


Para Yatırma Tarihi:

6 Temmuz 2022 15.00 - 7 Temmuz 2022 15.00 (TSİ)Sonuçların Duyurulması:

7 Temmuz 2022 19.00 (TSİ)2.000 MX Değerinde Para Yatırma Ödülü:

Kazanan projelere oy veren kullanıcılar, yatırdıkları tutarın tüm katılımcıların toplam para yatırma tutarına oranına göre 2.000 MX ödülü paylaşacaktır.Hüküm & Koşullar:

Kullanıcılar, 6 Temmuz 2022 15.00 (TSİ) tarihinden başlayan para yatırma süresi boyunca MEXC'ye ATK, BLITZ, DBY, LTO ve WNDR yatırabilirler.
En çok yatırım yapan kişi sayısına sahip ilk 2 proje bu yarışmanın kazananları olacaktır. Tek bir MEXC hesabına tekrarlanan para yatırma işlemi 1 kullanıcı olarak sayılacaktır. Nihai sonuçlara sadece asıl para yatırmalar dahil edilecektir.
Bir projenin kazanan proje olabilmesi için para yatırma süresi boyunca en az 200 kullanıcının para yatırmış olması gerekir.
Topluluk üyelerinin MEXC cüzdan adreslerini talep eden ve kullanıcılar adına para yatıran projeler derhal diskalifiye edilecektir.
MEXC Global, hileli davranış belirtileri gösteren ve yasa dışı olarak toplu hesap kaydı olarak kabul edilen tüm yatırımları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
MX Ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 2 hafta içinde dağıtılacaktır.
MEXC Global, hileli davranış belirtileri gösteren ve yasadışı olarak toplu kayıtlı hesaplar açan kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
MEXC Global, bu yarışmayı ve uygunluk koşullarını iptal etmek, uzatmak, sona erdirmek veya askıya almak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önceden bildirimde bulunmaksızın bu hüküm ve koşulları belirleme ve/veya düzenleme veya değiştirme hakkını herhangi bir zamanda yegane ve mutlak takdirine bağlı olarak saklı tutar. Tüm Katılımcılar bu değişikliklere bağlı olacaktır.


PROJE BİLGİLERİ

(Bu bilgiler internetten alınmıştır. Kesinlikle sadece referans içindir.)1.

Proje Adı: Attack Wagon (ATK)

Resmi Web Sitesi:

Toplam Arz: 1.000.000.000 ATK

Blok Gezgini (MATIC):

Telegram:

Twitter:

Medium:

Reddit:

WhitepaperProje Tanıtımı:

Attack Wagon Games, size hikaye ve güzel sanat eserleriyle dolu ücretsiz kazanabileceğiniz video oyunları sunan bir blockchain video oyun stüdyosudur.2.

Proje Adı: Blitz Labs (BLITZ)

Resmi Web Sitesi:

Toplam Arz: 270.000.000 BLITZ

Blok Gezgini (BEP-20):

Telegram:

Twitter:

Medium:

Discord:

WhitepaperProje Tanıtımı:

Blitz Labs, ön satışlara katılma, token alışverişi, köprü oluşturma gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan temel kripto faaliyetlerini mümkün olduğunca basit ve gereksiz karmaşıklık olmadan yapan araçlar, hizmetler ve ürünler geliştirmeye adanmış bir WEB3 kolektifidir. Blitz Labs'ın nihai hedefi, kullanıcıların mümkün olan en az ücreti ödeyerek tüm görevlerini tek bir sitede rahatça tamamlayabilecekleri tek duraklı bir mağaza oluşturmaktır. BlitzSale, Blitz Labs markası altında başlatılan ilk proje olacak.3.

Proje Adı: MetaDerby (DBY)

Resmi Web Sitesi:

Toplam Arz: 1.000.000.000 DBY

Blok Gezgini (AVAX):

Twitter:

Discord:

WhitepaperProje Tanıtımı:

MetaDerby, herkesin yetenekli oyun ve MetaDerby evreni oluşturmaya katkıda bulunarak token kazanabileceği, at yarışı ve üremeden ilham alan bir meta evrendir. MetaDerby evreninde, insanlar ve atlar arasındaki uzun tarihsel ilişkiye girmek istiyoruz.4.

Proje Adı: LTO Network (LTO)

Resmi Web Sitesi:

Toplam Arz: 397.969.832 LTO

Blok Gezgini (BEP-20):

Telegram:


Twitter:

Reddit:

Medium:

Blog:

WhitepaperProje Tanıtımı:

LTO Global blok zinciri, bilgileri doğrulamak için bilerek oluşturulmuş, izinsiz bir genel blok zinciridir. Canlı Sözleşmeleri ve özel etkinlik zincirlerini desteklemek için var. Küresel blok zinciri, olay zincirleri, blok zincirleri ve uygulamalar arasında birlikte çalışabilen sabitleme ve dijital kimliklere sahiptir.5.

Proje Adı: Wonderman Nation (WNDR)

Resmi Web Sitesi:

Toplam Arz: 500.000.000 WNDR

Blok Gezgini (BEP-20):

Telegram:

Twitter:

Discord:

WhitepaperProje Tanıtımı:

Wonderman Nation, Axie Infinity ekosistemini, Final Fantasy'nin savaş mekaniğini ve CryptoKitties'in daha önce hiç görmediğiniz bir Oyna Kazan oyunu için üremesini bir araya getiriyor. Oyuncular, Wonderman Nation'daki üstünlüklerini ilerletmek için savaştıkları, ürettikleri, keşfettikleri ve araştırdıkları Wonderman ekosistemine yetenekli oyun ve katılım yoluyla jeton kazanırlar.
[b/]


MEXC Komisyon İndirimli Kayıt Linki:


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst